Kniha návštěv

Velké poděkovaní

Datum: 06.08.2010 | Vložil: Andrea

Milá paní Martinko,nezklamala jste,i když jsem tušila,že přáníčko bude moc hezké,tak jak mi ho pan pošťák doručil,hned jak jsem rozbalila,předčilo to mé očekávání.Prostě nádhera.Je krásné,není to nijak přehnané,prostě akorát.Je vidět,že vás to musí bavit.Už se těším,až ho budu předávat.Jsem ráda,že jsem na vás vlastně náhodou narazila,když jsem od vás kupovala něco jiného a podívala se na vaše stránky.Vaše výtvory udělají radost širokému spektru lidí,ruzného věku,povah,zaměření.Ráda si zase vzpomenu a vrátím se zas.Určitě stojí za to si ho zakoupit,protože je to něco,co se jinde nesežene.Děkuji.I za ochotu,že uděláte na přání jakékoliv,i za rychlé zaslání.Byla jsem moc spokojena.

Originální přáníčka od Martinky

Datum: 28.07.2010 | Vložil: Iveta

Jsem moc a moc ráda,že jsem Vás Marti objevila :-) Jste velká šikula. Vaše přáníčka nemají chybu. Jsou tak originální, tak nádherná, tak přesná , tak plná fantazie, tak..... No prostě všem Vás doporučuji.Za vše díky.

NEJHEZČÍ PŘÁNÍČKA

Datum: 17.07.2010 | Vložil: Václava Bortlíčková

Milá Martino,
ještě před pár měsíci jsem ani netušila, že existují nějaká quillingová přáníčka. Ale teď už jich mám od Vás několik a můžu říci, že jsou skutečně velmi krásná. Každé je úplně jiné. Je to k neuvěření, že vlastně z kousku papíru a pár pomůcek lze vytvořit takovou nádheru. Ale chce to nejen šikovné ruce, ale i fantazii a cit, a to všechno Vy máte a také je to z Vašich přáníček cítit.
Martino, přeji Vám stále spoustu nápadů. Budu určitě pravidelným návštěvníkem Vašich stránek. Už se těším na další fota Vašich kouzelných přáníček.
Mějte se krásně. Václava

Přidat nový příspěvek